fbpx

Nasza historia

Wszystko zaczęło się w Polkowicach. Moja córka chodziła wtedy do przedszkola. Gdy dyrekcja dowiedziała się, że jestem psychologiem poprosiła o szkolenie dla swojej kadry. Po szkoleniu „Jak budować poczucie własnej wartości u dzieci” ustawił się sznureczek nauczycielek z wieloma pytaniami natury wychowawczej. I tak zrodził się pomysł na realizację projektu Akademia Mądrego Wychowania – innowacyjny program szkoleń i doradztwa w problemach wychowawczych dla nauczycieli i rodziców. Kolejne przedszkola przystępowały do projektów. Gdy moje dziecko poszło do szkoły podstawowej przeprowadziłam cykl szkoleń dla nauczycieli z tego jak uczyć dzieci kompetencji psychospołecznych. W projektach wzięły udział setki nauczycieli. Zrealizowaliśmy również projekt rozwoju kompetencji menadżerskich Akademia Lidera skierowany do dyrektorów szkół i przeszkoli. Prowadziłam również projekty „Szkoła trenera” dla nauczycieli. Moja córka jest już w Liceum i uczy się zdalnie za pomocą MS Teams. Widząc ze można zachować ciągłość procesu nauczania postanowiliśmy jako firma szkoleń wesprzeć dyrektorów szkół z Polkowic, w których nie wdrożono lekcji online. Cieszymy się, że dyrektorzy, którzy znali nas z wcześniejszych projektów zaufali nam ponownie. Dziękujemy za to. Cieszymy się, że z naszą pomocą wracają lekcje, choć w formie online. Dla mnie osobiście jako psychologa najważniejszy jest kontakt, ale nie poprzez e-dziennik tylko taki gdzie można się usłyszeć i zobaczyć.

Naszą jakość potwierdzają nagrody, podziękowania i referencje

  • REALIZUJEMY WYŁĄCZNIE SZKOLENIA ZAMKNIĘTE Specjalizujemy się w realizacji szkoleń zamkniętych, „szytych na miarę” dla danego klienta. Słuchamy uważnie potrzeb naszego klienta i doradzamy najlepsze dla niego rozwiązania. Wspieramy we wdrożeniu efektów szkolenia w miejscu pracy. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami i przede wszystkim praktykami.
  • POMAGAMY W POZYSKANIU DOFINANSOWANIA DO SZKOLEŃOd 2014 roku pomagamy naszym klientom w pozyskaniu dofinansowania, pozyskaliśmy ponad 5 mln zł dofinansowania do szkoleń dla naszych klientów. Tylko 2019 pomogliśmy naszym klientom w pozyskaniu ponad 2 mln złotych dofinansowania do szkoleń. Mamy bardzo dużą skuteczność w pozyskiwaniu środków.
  • 16 PROJEKTÓW EFS DLA NAUCZYCIELI I DYREKTORÓW Jesteśmy autorami wielu innowacyjnych projektów szkoleniowych EFS skierowanych do edukacji, za które otrzymaliśmy nagrody i wyróżnienia, m.in. nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego za jeden z 10 najlepszych projektów EFS na Dolnym Śląsku. W 2015 otrzymaliśmy nagrodę za innowacyjne projekty szkoleniowe skierowane do nauczycieli przedszkolnych.
  • STANDARDY DZIAŁANIA I AKREDYTACJEOd 2010 roku jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Działamy w oparciu o kodeks dobrych praktyk Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, co zobowiązuje nas do stosowania najwyższych standardów. Posiadamy akredytację Państwowej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
  • TYLKO W IV ZREALIZOWALIŚMY 15 SZKOLEŃ Z MS TEAMS: Tylko w kwietniu 2020 przygotowaliśmy do nauczania zdalnego i prowadzenia rad pedagogicznych za pomocą MS Teams nauczycieli i dyrektorów: SP1 Polkowice, SP4 Polkowice, PM4 Polkowice, PM6 Polkowice, SP w Krzeczynie, SP w Niemstowie, SP w Siedlcach, SP2 w Głogowie. Zobacz opinie o szkoleniach.
  • 80% KLIENTÓW TRAFIA DO NAS Z POLECENIA Opiekujemy się każdym naszym klientem przed, w trakcie i po realizacji szkolenia - ponad 80% klientów trafia do nas z polecenia i rekomendacji. Zadowolony klient to dla nas najlepsza reklama. Jesteśmy małą firmą – nie stać nas na niezadowolenie klienta. Zobacz nasze referencje.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i jako jedna z niewielu firm bierzemy odpowiedzialność za efekty szkolenia.

Od 2018 roku posiadamy Certyfikat Jakości Świadczonych Usług – SUS 2.0. akredytowany przez DEKRĘ standard jakości zarządzania i realizacji usług rozwojowych. Należymy do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych i działamy w oparciu o najwyższe standardy.

W sytuacji gdy szkolenie nie spełni Państwa oczekiwań, bezpłatnie powtarzamy szkolenie z tym samym lub innym trenerem zgodnie z Państwa życzeniem. Z nami mają Państwo gwarancję dobrze zainwestowanych środków finansowanych w rozwój kompetencji cyfrowych swoich nauczycieli.

5 mln zł

pozyskanego dofinansowania do szkoleń

1300

przeszkolonych osób w 2019

16

projektów szkoleniowych EFS dla nauczycieli

13

lat na rynku

Przekonaliśmy Cię?