fbpx
Poradnik Microsoft Teams

Jak uczyć zdalnie – darmowe szkolenia dla nauczycieli z obsługi MS Teams

Jak uczyć zdalnie – darmowe szkolenia dla nauczycieli z obsługi MS TeamsDnia 09.04.2020 złożyliśmy do Central European Initiative wniosek o dofinansowanie do szkoleń z MS Teams dla nauczycieli. Do końca VI.2020 powinniśmy otrzymać informację o wyniku konkursu. Jeżeli projekt otrzyma dofinansowanie zapraszamy do udziału wszystkie szkoły podstawowe, w których: nie wdrożono MS Teams, nauczyciele nie realizują lekcji online w czasie rzeczywistym, nauczycielom brakuje umiejętności związanych z obsługą MS Teams.

Projekt będzie skierowany do 250 nauczycieli z 25 szkół podstawowych. Szkolenia z MS Teams będą trwały 8 godzin dydaktycznych i będą bezpłatne.

Jak pozyskać środki finansowane na szkolenia? Jaką kwotę dofinansowania można uzyskać?

Od 2014 roku pomagamy naszym klientom w pozyskaniu dofinansowania, pozyskaliśmy ponad 5 mln zł dofinansowania do szkoleń dla naszych klientów.

Tylko 2019 pomogliśmy naszym klientom w pozyskaniu ponad 2 mln złotych dofinansowania do szkoleń. Mamy bardzo dużą skuteczność w pozyskiwaniu środków. Dzięki nam placówka oświatowa z Olsztyna pozyskała w 2019 roku 113 tys. zł dofinansowania do szkoleń, a w bieżącym roku ponad 60 tys. zł. To tylko jeden przykład skuteczności naszych działań.

W zależności od źródeł dofinansowania pomożemy Ci z uzyskaniu 80% a nawet 100% dofinasowania do szkoleń.

Dofinansowanie dla szkół